محل تبلیغات شما
به نام خالق زیبایی

سه شنبه 1 خرداد ماه 1397 نهمین جلسه از دور پانزدهم از سری کارگاههای آموزشی و خصوصی کنگره 60 نمایندگی  شیخ بهایی اصفهان
به نگهبانی مسافر جواد و استادی مسافر علی اکبر و دبیری مسافر سعید

با دستور جلسه: وادی نهم  راس ساعت 17 و 30 آغاز به کار کرد.

وبلاگ مهدی پوستی

قبلا عمل می کردم و بعد فکر می کردم اما الان فکر می کنم و بعد عمل میکنم .و این بهترین چیزی است که من در اینجا یاد گرفتم .

حلول ماه مبارک رمضان را به همه عزیزان تبریک میگویم و خیلی خوشحال هستم که در چنین روزی در خدمت شما عزیزان هستم مخصوصا که تولد کنگره 60 در این ماه مبارک اتفاق افتاده است.
در جلسه قبل دوستان همگی در مورد نقطه تحمل صحبت کردند ولی هیچ کس در مورد نقطه آشوب حرف نزد .
ما از زمانی که وارد کنگره می شویم اولین چیزی که باید آموزش ببینیم و یاد بگیریم اینست که نقطه تحمل خود را بالا ببریم و وقتی به یک مسافر گفته می شود که باید 11 ماه سفر کنی این به خاطر بالا بردن نقطه تحمل می باشد . 
من خود شخصا وقتی که متوجه شدم که باید 11 ماه بطور مستمر هر هفته سه جلسه به کنگره بیایم ، هضم این موضوع برایم بسیار سنگین بود ولی وقتی با این شرایط کنار آمدم و شروع به آمدن مستمر کردم ، بعد از گذشت 4 ماه کاملا به محیط کنگره عادت کردم و روزهای چهارشنبه که کنگره تعطیل بود دقیقا مثل این بود که چیزی را گم کرده ام.

نقطه تحمل بسیار مهم است . من زمانی که وارد کنگره شدم به غیر از تخریب مواد مخدر ، تخریبات شیمیایی را نیز با خود به همراه داشتم و این باعث اذیت شدن من میشد . من در شرایطی به سر می بردم که وقتی نزد پزشک می رفتم و یک سری دارو برای من تجویز می کرد ، تمامی این داروها باعث می شد که من تمام روز را خواب باشم  تا اینکه یکی از دوستان ، کنگره را به من معرفی کرد و پیشنهاد داد تا این راه را هم برای بهبودی خودم آزمایش کنم .
روز اولی که وارد کنگره شدم دیم که فضای اینجا کاملا با جاهای دیگر متفاوت است و وقتی که جلسه تازه واردین تمام شد و من برای انتخاب راهنما به لژیون ها نگاه می کردم ، متوجه شدم که تمامی راهنما ها دارای یک آرامش خاصی هستند و بعد اینکه راهنما انتخاب کردم و رفتم و تازه فهمیدم که این بزرگواران بدون هیچ حقوق و چشم داشتی ، در جهت خدمت به ما تلاش می کنند .

در زمان مصرف اگر کسی بیشتر از 5 دقیقه با من صحبت میکرد ، بلافاصله به نقطه آشوب می رسیدم . هر چند طرف مقابل من منطقی صحبت میکرد ولی حکم فرمای من آن موادی بود که من مصرف می کردم و من هیچگاه نمی فهمیدم اما وقتی وارد این جلسات شدم ، راهنما در بالا بردن آگاهی به من کمک کرد و این امر باعث بالا رفتن تدریجی نقطه تحمل من شد .
خلاصه مطلب اینکه :
قبلا عمل می کردم و بعد فکر می کردم اما الان فکر می کنم و بعد عمل میکنم .و این بهترین چیزی است که من در اینجا یاد گرفتم .

بقیه در ادامه مطلب

سومین سال رهایی مسافر علی‌اکبر

در کنگره چگونه قدردانی می کنیم؟

رهایی های لژیون مهدی پوستی

، ,کنگره ,نقطه ,تحمل ,شدم ,راهنما ,نقطه تحمل ,و بعد ,کردم و ,که من ,می کردم

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Bobby's collection Agnes's collection زیبایی های طبیعت ایران Dream Truck گفتگو با باد طعم خوش برنامه نویسی riesotumbging ranulopsound میتسوبیشی دیزل ایران drespanzoto